W ramach tegorocznego Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego złożyłem dwa projekty. Zachęcam Państwa do zapoznania się z krótkim opisem każdego z nich.

1) Utworzenie terenu spacerowo-parkowego wraz z wydzielonym i ogrodzonym wybiegiem dla psów wewnątrz osiedla Orła Białego:

Projekt zakłada utworzenie obszaru parkowo-rekreacyjnego wraz z ogrodzonym wybiegiem dla psów wewnątrz osiedla Orła Białego. Proponuje się dokonanie nasadzeń drzew, krzewów wraz z jednoczesnym utworzeniem alejek spacerowych z przydrożnymi ławkami. Proponowany wybieg dla psów wyposażony w pojemniki na psie odchody, w przeszkody dla czworonogów oraz ławki dla właścicieli czworonogów.

2) Senioralnie Kulturalnie: Darmowe wyjścia do teatrów dla Seniorów:

Realizacja projektu zakłada zapewnienie poznańskim Seniorom udział w bezpłatnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez poznańskie teatry. Urząd Miasta zakupiłby bilety na spektakle operowe, teatralne lub kabaretowe. Rozprowadzanie biletów wzięłyby na siebie Rady Osiedli. Każda z 42 Rad Osiedli mogłaby zaprosić na spektakl 120 seniorów rocznie według własnego harmonogramu.

Mam nadzieję, że chociaż jeden z powyższych projektów uda się zrealizować. Już dziś zachęcam wszystkich do oddania swojego głosu w ramach PBO2016, a w szczególności na powyższe projekty :)